Reģistrēšanās sistēmā:  

Lietotāja vārds:
 
Parole:
 
Vai aizmirsāt savu paroli?

SmartWorld svarīgākās īpašības.

  • Pārskatu sniegšana reālajā laikā – vairs nav jāgaida līdz mēneša beigām – SmartWorld tiek atjaunināta katru dienu.
  • Iespēja filtrēt pēc jautājuma, ranga un iecirkņa
  • Datu eksportēšana excel vai html failos
  • Pārskats "pirmajā acu uzmetienā" tagad ir navigācijas rīks, kā arī pārskata kopsavilkums. Dinamiskās saites ved lietotāju aizvien dziļākā katra rezultāta analīzē.
  • Rīks SmartWorldTrends dod iespēju detalizēti izpētīt un salīdzināt tendences laika gaitā.
  • Iespējams noteikt un apbalvot sekmīgu SmartWorlding visos pārvaldības līmeņos tieši darba procesā.
  • Lietotāji var pielāgot uzvarētāju pārskatu un sašķirot to pēc jebkura rezultāta, izmainīt šķirošanas secību un izvēlēties prioritāti starp sasniegumu vai uzlabojumu.

Laipni lūdzam apmeklēt SmartWorld - SmartWorlding efektīvu jaunu dimensiju

Tā kā statiskā papīra un PDF formāti jau ir efektīvi, SmartWorld darbības rezultātu uzlabošanas programmu komplektam ir vislabākās cenas dinamiskajā interneta vidē. Interneta reālā laika dialoga vide SmartWorld dod iespēju katrā pārskatā iekļaut efektīvas dinamiskas iespējas.

Pārskati vairs nav stingri noteikti – galvenos parametrus var izmainīt, lai pielāgotos lietotāja prasībām. Visi pārskati ir saistīti ar kontekstu un hipersaites lietotājiem dod iespēju acumirklī atsaukties uz citu būtisku informāciju. Rīki ar problēmas sadalīšanu viegli pārvaldāmās daļās ļauj veikt izsmeļošu ad hoc problēmu izpēti.

Jūsu SmartWorld lietotājvārds un parole ir atslēgas jaunajai, ļoti funkcionālajai sistēmai SmartWorlding. Ievadiet šo informāciju ekrāna kreisajā pusē. Pilnīgi izsmeļoša, uz kontekstu balstīta Lietotāja rokasgrāmata soli pa solim Jūs izvadīs cauri sistēmai.